Servis

Opravuji všechny běžné značky kol

Nezáleží na tom, jestli je to kolo zakoupené u mě nebo jinde.

Nezáleží na ceně kola

Opravuji kola za 200 tisíc i 10 tisíc korun

I levné kolo má nárok dobře fungovat!

Můžete přivézt i špinavé kolo

Ke mě se nemusíte bát přivézt totálně zablácené kolo. Naše Bike Garage je vybavena vnitřní myčkou kol a ultrazvukovou myčkou na zvlášť špinavé součástky převodového ústrojí (řetěz, kazeta...).

Rád Vám kolo perfektně umyji, ošetřím, naleštím a namažu špičkovými přípravky.

Čisté kolo lépe jede!

Navrhuji nejefektivnější řešení

Výměnu součástek provádím pouze s Vaším souhlasem.

Mimo běžných servisních úkonů, dělám i výměnu ložisek v nábojích a ve středech a také repas s výměnou ložisek zadních staveb celoodpružených kol.

Správná technologie

Dodržuji doporučené technologické servisní postupy, jsem v kontaktu s novinkami, technologickými postupy, spolupracuji s oficiálním Shimano servis centrem.

Servis odpružení

Zajistím Vám servis odpružených vidlic, sedlovek i tlumičů všech značek ve spolupráci se špičkovými autorizovanými servisy těchto komponentů.

Máte přehled

Ke každé větší opravě dostanete servisní protokol s rozsahem prací a stavem součástek. Servisní protokoly si ukládám, takže až přijedete příště, budu znát historii vašeho kola. Jako u doktora :-).

Používám profi vybavení

Používám profesionální nářadí Park Tool, Unior, Shimano, BBB a špičkové čistící a mazací přípravky od Morgan Blue, Shimano, Motorola, Juice Lube, Park Tool, Muc-Off, Cyklostar a další.

Výhodné servisní programy

Pokud si nejste jisti technickým stavem svého kola nebo máte více závad, doporučuji Vám využít některý ze 3 servisních programů, kdy Vám kolo odservisuji celé a vy budete mít jistotu plně funkčního a bezpečného kola a nebudete muset dál nic řešit, mimo píchlé duše :-)

Certifikovaný servis elektrokol se systémy Bosch

Bosch patří k absolutní špičce v elektrokolech a jejich systémy elektropohonu se vyznačují těmi nejvyššími parametry a spolehlivostí.

Jsme certifikovaným servisem pro systém Bosch.

Certifikovaný servis elektrokol se systémy Bosch